Vítame Vás na našej stránke!

Naša spoločnosť, COMPUTHERM Slovakia s.r.o. začala činnosť na Slovensku na konci roka 2009, ako oficiálny distribútor termostatov značky Computherm.

High-Tech technika z ďalekého východu, je veľmi spoľahlivá, má veľa funkcií, a jej cena je veľmi priaznivá. Naše produkty sú dostupné takmer v každej krajine Európy.

Ponúkame mechanické a trubkové termostaty, digitálne, programovateľné, bezdrôtové termostaty. Našimi termostatmi môžete regulovať súčasne štyri rôzne teplotné zóny v byte (multizónový termostat). 

Od roku 2012 náš sortiment sme rozšírili o ďalšie, a to sú rozdeľovače-zberače a ich tvarovky (odvzdušňovače, prietokomery, teplomery, prípojky a elektronické riadiace nízkoenergetické obehové čerpadlá atď.).

Najpokročilejšou skupinou termostatov sú Wi-Fi termostaty, ktoré je možné ovládať prostredníctvom notebooku, tabletu a mobilného telefónu odkiaľkoľvek cez internet. Tieto moderné termostaty vám umožňujú diaľkovo ovládať vykurovanie vášho bytu, domu, chaty a to aj pomocou mobilného telefónu. Niektoré z týchto termostatov sú vhodné na diaľkové ovládanie – garážových brán, dverí, zavlažovacích systémov atď. - aj cez internet.

Jedinečnou novinkou je COMPUTHERM Konvek PRO, zariadenie na ovládanie plynových konvertorov, pomocou ktorého bude možné ovládať plynové konektory na základe izbového termostatu.

Ďalšími našimi novinkami sú hydraulický vyrovnávač v štyroch rozmeroch a rôzne kalové čerpadlá.

Všetky vyššie uvedené typy termostatov ponúkame vo vynikajúcej kvalite a za najlepšie ceny.

Tovar dodávame do 72 hodín od obdŕžania objednávky pomocou kuriérskej služby! Našim cieľom je dodávať na Slovenský trh moderné technológie v oblasti vykurovania.

Naše termostaty sú nevyhnutné pri teplom a pokojnom domove.

COMPUTHERM Slovakia s.r.o.